اگر شما یک حمله قلبی را تجربه کرده اید و شخصیت خصمانه ای دارید ، تحقیقات جدید نشان می دهد که شما ممکن است بخواهید یک تنظیم رفتار را در نظر بگیرید.

مطالعه جدید نشان داد که یک نگاه عصبانی ممکن است شما را در برابر حمله قلبی دوم آسیب پذیر کند.

این مطالعه شامل بیش از 2300 بازمانده از حمله قلبی با میانگین سنی 67 سال بود که به مدت 24 ماه پیگیری شدند. مردان 68٪ بیماران را تشکیل می دهند.

بر اساس گزارشی که در 15 سپتامبر در مجله اروپایی پرستاری قلب و عروق منتشر شد ، در ابتدای مطالعه ، میزان خصومت بیماران ارزیابی شد و 57٪ خصمانه ارزیابی شد.

دکتر تریسی ویتوری ، نویسنده مطالعه ، از دانشگاه تنسی ، در ناکسویل گفت: "خصومت یک ویژگی شخصیتی است که شامل کنایه ، بدبینی ، کینه توزی ، بی حوصله بودن و تحریک پذیری می شود."

"این فقط یک اتفاق نیست ، بلکه نحوه تعامل فرد با مردم را مشخص می کند. ما می دانیم که کنترل عادت های زندگی باعث بهبود چشم انداز بیماران سکته قلبی می شود و مطالعه ما نشان می دهد که بهبود رفتارهای خصمانه نیز می تواند یک حرکت مثبت باشد." ویتوری در یک خبرنامه ژورنالی گفت.

در طی 24 ماه پیگیری ، محققان دریافتند که خصومت پیش بینی مستقلی برای مرگ در اثر حمله قلبی دوم پس از سازگاری با سایر عوامل مانند جنس ، سن ، تحصیلات ، وضعیت تأهل ، دیابت ، فشار خون بالا و استعمال دخانیات است.

"خصومت از دهه 1950 با بیماری های قلبی عروقی در ارتباط است ، اما ما هنوز دلیل آن را به طور کامل نمی فهمیم. مطالعه ما نشان می دهد خصومت یک ویژگی مشترک در بازماندگان حمله قلبی است و با نتایج ضعیفی همراه است. تحقیقات بیشتری در مورد چگونگی این ویژگی لازم است بر بدن تأثیر می گذارد. "

نویسندگان این مطالعه خاطر نشان کردند ، اضطراب و افسردگی از شرایط بهداشت روانی است که به طور معمول در بیماران قلبی ارزیابی می شود ، اما افزودن ارزیابی خصومت می تواند بیماران در معرض خطر مرگ زودرس را شناسایی کند.

محققان همچنین پیشنهاد کردند که آموزش بیماران قلبی در مورد خطرات احتمالی خصومت می تواند آنها را برای ایجاد تغییرات رفتاری ترغیب کند.

ویتوری گفت: "بیماران قلبی برای کنترل سلامتی خود می توانند اقدامات زیادی انجام دهند. از نظر جسمی - ترک سیگار ، افزایش فعالیت بدنی و رژیم غذایی متعادل. مطالعه ما همچنین نشان می دهد که مدیریت رفتارهای خصمانه می تواند مهم باشد."


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


navakhefaz روستای سالم آباد اینجا همه چی هست Steven یه جوره دیگه،یه جوره خوب نماز-صدیقه کبری برای آینده! Elena دفاع همه جانبه میهن آموزش